Technologijos

Sužinokite, kas mus išskiria.

Inovatyvios technologijos, praktinės funkcijos, geras dizainas. Sužinokite, kodėl turėtumėte pasirinkti SEVRA oro kondicionierius.

Moderniausia inverterinė technologija

SEVRA oro kondicionieriai turi aukštos kokybės sukamąjį kompresorių, pagrįstą inverterių technologija – tai garantuoja aukštą mūsų sistemų energijos vartojimo efektyvumą, patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Šaltnešis R32

Visi SEVRA oro kondicionavimo įrenginiai yra pagrįsti naujausiu ekologišku R32 šaltnešiu, kuris, palyginti su dažniausiai naudojamu r410A, turi didesnį efektyvumą ir mažesnį šiltnamio efekto koeficientą. Jis taip pat nesunaikina ozono sluoksnio.

Didelis energijos vartojimo efektyvumas

Naudojant aukštos kokybės kompresorių su pažangia inverterių technologija ir ekologiniu šaltnešiu R32, SEVRA oro kondicionieriai pasiekia aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo parametrus. Jie užtikrina patikimą ir efektyvų veikimą su mažu energijos suvartojimu. Įranga atitinka visus Europos Sąjungos energijos vartojimo efektyvumo reikalavimus.

Aukšta kokybė

Aukščiausios klasės medžiagos, firminiai komponentai, aukštųjų technologijų, automatizuotos gamybos linijos ir griežtas galutinis įrangos bandymas garantuoja aukščiausią SEVRA oro kondicionavimo sistemų kokybę ir patikimumą.

Naudojimo sauga

SEVRA produktai atitinka visus ES sveikatos ir aplinkos saugos reikalavimus, kaip nurodyta atitinkamuose pavadinimuose ir patvirtinimuose. Visi SEVRA oro kondicionieriai yra gavę Nacionalinio visuomenės sveikatos instituto – Valstybinio higienos departamento išduotą PZH higienos sertifikatą, paženklintą CE ženklu.

Maksimalus komfortas

SEVRA oro kondicionieriai padės jums sukurti tobulą klimatą jūsų namuose ar darbo vietoje. Aukščiausią komforto lygį garantuoja visas funkcijų ir darbo režimų rinkinys, reguliuojantis tiekimo parametrus ir triukšmo lygį.

“Wi-Fi” valdymo modulis

Visi SEVRA oro kondicionieriai valdomi nuotoliniu būdu per “Wi-Fi”. Tai leidžia valdyti savo įrenginių darbą iš mobiliųjų įrenginių, pvz., “Android” ar “iOS” išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio, net jei esate toli nuo namų.

Šaltos plazmos jonizatorius

Kvėpuokite šviežiu ir saugiu oru savo namuose. Dėl pažangių šalto plazmos jonizatorių oro kondicionierius veiksmingai pašalins nemalonius kvapus ir kenksmingas medžiagas, tokias kaip bakterijos, virusai ir alergenai, iš jūsų aplinkos.

Sveikas ir švarus oras

SEVRA oro kondicionierius ne tik išlaikys jūsų interjerą patogioje temperatūroje, bet ir užtikrins oro kokybę. Pažangi oro filtravimo sistema efektyviai sugauna patalpų teršalus, tokius kaip dulkės ir dulkės, o savaiminio valymo funkcija užkirs kelią bakterijų ir pelėsių augimui įrenginio viduje.

Stilingas dizainas

Mūsų oro kondicionieriai yra ne tik aukštos kokybės ir funkcionalumo, bet ir stilingo dizaino. Dėl modernaus, unikalaus dizaino SEVRA įrenginiai puikiai tinka bet kokio interjero dizainui.

Taip pat žiūrėkite

 

Apie mus

5

Mūsų produktai

5

Katalogas

5